מערכת erp למרפאות: ניהול משאבים מעולם לא היה נוח ובטוח יותר

מערכת erp למרפאות

ניהול מרפאות בוודאי איננו משימה פשוטה, אך ניתן לייעל זאת בעזרת פתרון קלאסי אחד: ERP. מהן מערכות אלה? כיצד הן עשויות לסייע למרפאות? ואילו יתרונות מציע פתרון ה-ERP של חברת GNS דווקא?

ניהול משאבים כולל ומייעל

Enterprise Resource Planning או ERP הן מערכות שנועדו לרכז את ניהול המשאבים בעסק. בפועל, מדובר על ניהול מרוכז של מידע ותהליכים עסקיים שונים. תודות לכך, למערכת erp מתקדמת יש הרבה יתרונות שנובעים מהריכוזיות. במקום לנהל את המרפאה באמצעות אוסף תוכנות נפרדות, אתם עובדים מול מערכת אחת אחידה. זה פשוט יותר וגם יותר יעיל. תוכלו לקבל תמונת מצב ברורה ועדכנית מתמיד, לייעל תהליכי עבודה, לצמצום טעויות ועוד. זו פשוט הדרך היעילה ביותר להתנהל.

גמישות שמשלימה את התמונה

לא מדובר במערכות אחידות, אלה בכאלה שתוכלו להתאים לדרישותיכם הייחודיות. ראשית, ישנם "מודולים" שונים לבחור מהם, דוגמת מודולי ניהול רכש ומלאי או מודולCRM  (ניהול לקוחות). כמו כן, ניתן לחבר את המערכת למערכות קיימות אחרות בעסק או למערכות חיצוניות, על פי הצורך. את מערכת ה-ERP עצמה תוכלו להתאים בצורות שונות. כך שבשורה התחתונה, מדובר בפתרון גמיש, שימושי ורב עוצמה במיוחד.

יתרונות המערכת של GNS

ראשית, פתרון ה-ERP של GNS הוא שרות ענן. בכך, אתם כבר נהנים מכמה וכמה יתרונות חשובים, כגון: מעבר למודל שכירות במקום רכישה, בעלות של החל מחמישים דולר לחודש; העברת הנטל הטכני של ניהול המערכת, לספק חיצוני מומחה (GNS). משמע – גם הקלה עליכם וחסכון כספי בכך וגם טיפול מיטבי במערכת מאחורי הקלעים; שרידות משופרת, תודות לכך שהמערכת נפרדת מבחינה פיזית ממערכות המחשוב הפנימיות שלכם; וגמישות מרבית, אשר מתבטאת ביכולת שינוי וסקלאביליות של משאבי המחשוב שאתם צורכים.

מעבר ליתרונות אלה, שהם כלליים למחשוב ענן, הפתרון של GNS מציע גם הטמעה קלה ומהירה ואבטחת מידע ברמה גבוהה. בנוסף הוא מציע גם הגירת נתונים קלה, חלקה ומהירה ל-ERP בענן. זאת, תודות לידע ולניסיון הרב של GNS. מסייע לכך גם השימוש בחמש חוות שרתים בישראל ושמונה נוספות ברחבי העולם. בעזרתן, קל להעביר את נתוני ה-ERP לענן, בין אם זה מספקי ענן אחרים או משרת רגיל אצלכם. כל זאת, ללא השבתת מערכות. וביצועים גבוהים וזמני תגובה מהירים. למרות שמדובר בשרות ענן, האינטראקציה שלכם מולו תהיה יעילה ביותר. זאת, גם תוך כדי שימוש במודולים של השרות, אשר דורשים הצגת נתונים בזמן אמת. למשל, מודול ניהול מלאי. ואחרון GNS עצמה מציעה מבחר שירותים שימושיים נוספים, אשר עשויים להשלים את השימוש במערכת ה-ERP שלה. למשל שרות ליישום תכניות התאוששות מאסון (DR).

הדור החדש של ERP

באמצעות מערכות ERP בענן של GNS, תוכלו למעשה לעבור לדור החדש של עולם ה-ERP. היישום הקלאסי של מערכות אלה הוא פנים ארגוני. אלא שבמקרים כאלה, מדובר במשימה כבדה למדי. תכנון המערכת, רכישתה, הקמתה, התאמה והכנתה לשימוש, הדרכות, תמיכה – כל אלה אתגרים לא פשוטים. השימוש בגרסת ענן של ERP והתמיכה הטכנית של מקצוענים דוגמת GNS, מקלים ומפשטים זאת מאוד. למעשה, תוכנת ERP מתקדמת, עשויה להיות יקרה מדי לרכישה והתקנה עבור מרפאות קטנות. אך במודל הענן, תוכלו להרשות זאת לעצמכם. גם אתגרים שונים סביב מודל זה, כאיכות התקשורת או היבט האבטחה, כבר הגיעו לבשלות ויש עבורם מענה מצוין.

לסיכום

כדאי בכל מרפאה לשקול ליישם מערכת מסוג זה, לאור הייעול המשמעותי שהיא עשויה לספק.

נגישות