בדיקות קורונה ביתיות: עכשיו אפשר להשיג אותן באתר סטימצקי!

בדיקות הקורונה הביתיות הפכו לחלק בלתי נפרד משגרת החיים, וזאת לאחר פרוץ מגפת הקורונה בשנת 2020. למעשה, אחד מהכלים המשמעותיים ביותר במלחמה בנגיף כמו גם בירידה באחוזי התחלואה נוגע לביצוע של בדיקות קורונה ביתיות שיכולות לספק אינדיקציה לגבי הימצאות של הנגיף. אם עד לפני פרוץ המגפה רבים לא חשבו כלל לבצע את הרכישה הזו, כיום מדובר בחלק בלתי נפרד משגרת החיים, ועדות לכך ניתן למצוא גם בהנחיות של משרד הבריאות אשר קבע כי כלל הציבור נדרש לבצע את הבדיקות לפני הגעה למקומות עבודה, מוסדות לימודים, אטרקציות, מסעדות ועוד. החדשות הטובות הן שכיום ניתן לבצע הזמנה של בדיקות אנטיגן מהירות דרך האתר של חברת סטימצקי, בעלות כספית נוחה ועם שימת דגש על משלוח מהיר עד הבית.

רכישה של בדיקות קורונה מהירות – קל ופשוט יותר מאי פעם

חברת סטימצקי נחשבת מזה שנים רבות לאחת מהחברות המובילות בארץ בתחום הספרים, אולם בשנים האחרונות החלה החברה לפתח את האתר ולספק לציבור מגוון רחב של מוצרים. אחד המוצרים הנמכרים ביותר באתר הוא ללא ספק היא הערכה שכיום כל אחד צריך בבית ואשר כוללת מארז של 20 בדיקות אנטיגן מהירות, באישור משרד הבריאות. המחיר האטרקטיבי של הבדיקה לצד היכולת לבצע בדיקה מהירה עם תוצאות בפרק זמן של 15 דק' ועד 30 דק' בלבד. למעשה, היתרון הגדול של רכישה דרך האתר של חנות סטימצקי נובע הן כתוצאה מבדיקות איכותיות שאושרו לשימוש ע"י משרד הבריאות אבל גם מתוך היכולת שלכם לבצע את הבדיקה בעת הצורך, כל זאת מתוך מטרה לקבל מידע ראשוני האם אתם או ילדכם חלו בנגיף שחולל שינוי עצום בחייהם של מיליוני בני אדם בכל רחבי העולם. הבדיקות המהירות הן כלי ראשון במעלה בכל הקשור למלחמה בנגיף וכן ירידה בהיקף התחלואה, ועל כן רכישה דרך האתר מהווה השקעה כספית משתלמת כמו גם בעל חשיבות מבחינה בריאותיות, וזאת בתנאי כי מקפידים על שימוש נכון בהתאם להוראות.

 

 

בדיקות קורונה – כלי משמעותי למלחמה בנגיף הקורונה

מאז פרוץ המגפה מעל לשלושה מיליון ישראלים נדבקו בנגיף. אם בתחילת המגפה נדרש היה להגיע לעמדות מיוחדות לטובת ביצוע בדיקות, כיום דרך האתר של סטימצקי ניתן לבצע רכישה של בדיקות בעלות כספית נוחה ועם שימת דגש על התאמה לדרישות של משרד הבריאות. רמת הדיוק של הבדיקות הללו הוא גבוה במיוחד ומגיע ל 95%, כחלק מפיתוח של בדיקות אנטיגן מהירות שאותן נדרש לבצע כמעט באופן יומיומי, כחלק מההגבלות של משרד הבריאות כמו גם המשרדים הממשלתיים אשר דורשים מציבור העובדים כמו גם ילדים  לבצע את הבדיקות הללו באופן קבוע. באתר של סטימצקי תוכלו למצוא לא רק בדיקות מהירות אלא גם מוצרים נוספים בתחום הפנאי בעלות כספית נוחה, כאשר הרשת מספקת שירות משלוחים המתבצע בפריסה ארצית. בכך, גם אתם תוכלו לבצע רכישה של ערכה שכל אחד צריך שיהיה לו בבית, כחלק מהבנה כי מגפת הקורונה אומנם דעכה אך לא נעלמה לחלוטין.

לסיכום

רכישה של בדיקות אנטיגן מהירות דרך האתר של סטימצקי מהווה את הדרך הקלה והמהירה ביותר לביצוע של בדיקות הכרחיות. המארז החסכוני אותו ניתן להזמין בעלות כספית אטרקטיבית הוא המפתח ליצירה של תמהיל המאפשר להימנע מהדבקה של בני המשפחה והחברים אך גם הדבקה המונית במקומות עבודה, מסעדות, אטרקציות ועוד. הבדיקה מיועדת ג ם לילדים, ועל כן מדובר בערכה חשובה שצריכה להיות בכל בית בישראל, בעקבות התפרצות של מגפה כלל עולמית.

נגישות