מרפאים את הנפש: הכול על שיטת הטיפול NLP

אחת משיטות הטיפול המתקדמות ביותר בעולם היא שיטת טיפול שנקראת NLP. מדובר בשיטה הכוללת פתרונות אפקטיביים שאותם ניתן ליישם באופן מידי, וזאת מתוך מטרה לבסס את הקשר עם התת מודע ובהתאם לכך גם להוביל ליצירה של שינוי עמוק בפן ההתנהגותי, חשיבתי ורגשי. שיטה זו הפכה למוכרת מאוד בזכות מובילי דעת קהל כמו למשל מאמן העל טוני רובינס לצד מאמנים אשר הצליחו ליצור פריצת דרך משמעותית בחייהם של המטופלים, וכעת הגיע הזמן שגכם אתם תיחפשו לטכניקת טיפול שזוכה לביקוש אדיר – ולא בכדי.

NLP – כל מה שרציתם לדעת

טיפול NLP הינו טיפול ממוקד שנועד לסייע למטופלים לשנות את הדרך בהם הם מגיבים למצבים שונים, כאשר נכון להיום היא נחשבת לשיטה מובילה בתחום ההתפתחות האישית, ובהתאם לכך זוכה להצלחה אדירה גם בזירה העולמית וגם כאן בישראל. היכולת ליצור את השינוי במסגרת טיפול ממוקד ובהתאם לכך גם להוביל ליצירה של איכות חיים משופרת הובילה לזינוק במספר המתעניינים בקורסים בתחום, כאשר תוכלו למצוא רשימה של קורסי NLP באתר מייליסט ובהתאם לכך להוביל לא רק לשינוי איכות החיים שלכם אלא גם להשפיע על הסביבה, בתור מאמנים המתמחים בתחום ואשר עברו תהליך ממוקד במסגרת של קורס מקצועי.

בבסיס שיטת הטיפול עומדת ההנחה כי באמצעות תכנות מחדש של המוח, כל אדם יכול לבצע פריצת דרך וליצור שינוי בחשיבה, בהתנהגות ובהתאם לכך גם במערכת יחסים עם בני זוג, משפחה ועמיתים לעבודה. למעשה, NLP מתמקד בקשר ההדוק שבין התת מודע לבין דפוסי התנהגות המתפתחים בגילאים מוקדמים. במסגרת השיטה עובדים על התת מודע מתוך מטרה לחשוף את המחשבות המיושנות ולהחליף אותן במחשבות מקדמות שיובילו להשפעה אדירה לא רק על החיים שלכם אלא עם על החיים של הסביבה, הן כמטופלים והן כמטפלים.

 

 

להפוך לגרסה הכי טובה של עצמך – כבר לא קלישאה

אם עד לפני מספר שנים היכולת להגשים מטרות ולהוביל לשינוי מחשבתי היה שמור בעיקר לעולם הטיפול המסורתי, כיום ניתן לראות כיצד שיטת הטיפול NLP הפכה לשיטת טיפול מועדפת הן בעבור צעירים שחווים קשיים חברתיים, חרדות או טראומות לצד מבוגרים שחשים כי הגיע הזמן לבצע שינוי. טיפול זה מתאים לקשת רחבה של מטופלים והוא נמצא כיעיל מאוד בכל הקשור להתמודדות עם בעיות רגשיות כמו למשל חרדה חברתית או תחושה של חסימה שמונעת מההצלחה להגיע. לכן, באמצעות קורס NLP ניתן לקבל את הכלים לסייע לעצמכם אבל גם להפוך את התשוקה להפוך לגרסה הכי טובה למציאות שאותה ניתן בהחלט ליצור בעבור אנשים אחרים, הזקוקים לסיוע ממוקד ומבוסס הצלחה.

טיפול NLP – כיצד הוא מתבצע?

בשונה מטיפולים אחרים, טיפול NLP הוא טיפול ממוקד המתבצע בסדרה של מפגשים. תפקידו של המטפל הוא להנחות את המטופל כיצד להתחבר לתת מודע ולהבחין במחשבות מעכבות ורתימה של התת מודע לטובתנו, מתוך הנחה כי באמצעות קשר ישיר עם התת מודע ניתן להסיר את המחסומים שמשפיעים על היכולת להגשים את המטרות והשאיפות בכל תחום בחיים. הקורס כולל מגוון רחב של פרקטיות טיפול אותן מיישמים במסגרת הטיפול, כחלק מיצירה של שינוי.  מספר המפגשים נקבע בהתאם לצרכים האישיים ועם שימת דגש על בחינה של התקדמות הטיפול, ככל שמצליחים להשיג יותר תוצאות כתוצאה מפריצת דרך אותה מבצעים במסגרת הליווי האישי והמקצועי הניתן על ידי מטפל מקצועי שהוסמך לעסוק בתחום.

לסיכום

טיפול NLP  הצליח להוביל רבים לפריצות דרך מקצועיות ואישיות. אם גם אתם רוצים להרגיש שאתם מסירים את המחסומים ואף מסייעים לאנשים אחרים להפוך לגרסה הכי טובה של עצמם, זה הזמן להירשם  לקורס ולהתחיל בדרך חדשה ומרגשת שיכולה בהחלט להוביל ליצירה של איכות חיים משופרת.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות