מטריקס מציגה – מערכת מתקדמת לניהול מרכזים רפואיים

עסקים וארגונים מהווים ישויות מורכבות, עם אתגרי ניהול לא קטנים. מרכז רפואי, הוא בוודאי דוגמה מובהקת לכך. אינספור פעילויות מתרחשות במסגרתו, במחלקות שונות, עם עובדים ומבקרים רבים. כיצד מנהלים כל זאת, בצורה יעילה ככל הניתן?

ERP ועוד

ERP או Enterprise Resource Planning, היא לרוב התשובה לשאלה שהעלנו כרגע. זו היא מערכת לניהול משאבים, אשר מרכזת פעילויות רבות למקום אחד, לשם ניהול יעיל ונוח ככל הניתן. תפנית של מטריקס עושה זאת ויותר. היא מיוחדת, בכך שהיא מותאמת למגזרים שונים בעולם העסקים והארגונים. במקרה זה – למגזר המרכזים הרפואיים. באמצעות מערכת לניהול מרכזים רפואיים מסוג זה, אשר מותאמת למשימות אלה מראש, ניתן לקבל עבורן את המענה הטוב ביותר. התאמה כזו, אם הייתם עושים אותה לבד על בסיס מערכת ERP גנרית, הייתה עולה כסף רב וגוזלת לא מעט זמן. ייתכן מאוד, שהיא גם לא הייתה מניבה תוצאה איכותית, כמו מערכת מקצועית נוסח תפנית.

מה היא מציעה?

מלבד ההתאמה למגזר זה מראש, תפנית כוללת את היכולות הבאות:

מינהל חולים (ATD)

תפנית מסייעת בניהול תהליכי קבלת מטופלים למרכז הרפואי. זאת, כולל תיעוד מצב החולה, ומיקומו הנוכחי במבנה המרכז הרפואי, מסמכים שרלוונטיים למצבו ועוד.

זימון תורים

הפעילות החשובה של קביעת תורים, מקבלת גם היא מענה איכותי. זאת, כולל עזרים דוגמת משלוח התראה על תור קרוב.

ניהול חדרי ניתוח

חדרי ניתוח חייבים כמובן להתנהל באופן המוקפד ביותר, מסיבות מובנות. תפנית מסייעת בכך, כולל תיעוד מלאי ו"מתכלים" אשר בשימוש במהלך הניתוח וכן תיעוד מהלך הניתוח עצמו. המערכת יודעת גם להתממשק למערכות מחשוב אחרות, בכדי לקבל נתוני מטופלים או להפיק הפניות עבור גורמי חוץ שונים.

ניהול בית מרקחת

במרכזים רפואיים ישנם בתי מרקחת פנימיים, אשר חיוני לנהל באופן מסודר מאוד. בין השאר, תפנית תסייע בניהול מחסן התרופות, ניהול סמים מסוכנים ככל שבית המרקחת מטפל בכאלה ובמכירה לרוכשים מזדמנים ולאנשי צוות ככל שהיא נדרשת.

מטריקס מציגה - מערכת מתקדמת לניהול מרכזים רפואיים

לוגיסטיקה

ניהול לוגיסטי של המרכז, מהווה משימה מורכבת שגם בה תפנית תוכל לעזור. היא מציעה בהקשר זה בין השאר ניהול מכרזים ודרישות, הזמנות ורכש, אפשרויות שונות של מדידה ובקרה וקישור למערכות מחשוב של גורמי חוץ שונים.

ניהול המזון במרכז הרפואי

הסעדה היא פעילות מיוחדת נוספת, אשר מחייבת ניהול נפרד ושיטתי. תפנית מסייעת בנושא זה, עם ניהול רכש חומרי גלם, ניהול תפריטים, ניהול ארוחות ואף עם ניהול ותיעוד ההתאמה של התפריטים עבור חולים ספציפיים.

ניהול פיננסי

ניהול פיננסי של מרכזים רפואיים מציב אתגר גדול ומורכב. תפנית מסייעת בכך באופנים רבים, כולל  ניהול תקציב, בקרה תקציבית, ניהול ספר ראשי, ניהול תהליכי גבייה, ניהול ספקים וניהול תשלומים. עוד נציין בהקשר זה, כי תפנית היא מערכת רב מטבעית, רב שנתית ורב חברתית.

החברה המובילה שמאחורי המערכת

מערכת תפנית היא תוצר איכותי של חטיבת מערכות עסקיות במטריקס. למעשה, גוף זה מפתח אותה ברציפות מעל לשני עשורים, אשר בהם מוכנסים בה שיפורים רבים ותוספות. הפיתוח שמרוכז בגוף אחד, מאפשר למערכת מורכבת זו להיות באינטגרציה פנימית גבוהה במיוחד. תפנית גם נותנת ביטוי, למחקר מתמשך של מטריקס לגבי דרישות השוק הישראלי בהקשר ERP. מטריקס היא בין חברות הטכנולוגיה הבולטות ביותר בארץ ואחת הגדולות שבהן.

לסיכום

תפנית מספקת לתחום זה, כלי עבודה חיוני ורב עוצמה. מומלץ מאוד למנהלי מרכזים רפואיים להכיר אותה.

נגישות